Kontakt

Domov Jitka, o. p. s.

Jasenická 1362

755 01 Vsetín

tel.: 571 424 850

e-mail: info@domovjitka.cz

IČ: 286 34 764

Hlavní podporovatelé

MpsvZlinsky-kraj

Zlin

Novinky

Nový web a zdarma díky banan.cz

14.8.2012

Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)

Volná místa

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Místo výkonu práce: Jasenická 1362 a další dle pracovní smlouvy

Požadované vzdělání: VOŠ, VŠ – sociální práce

Pracovní poměr: na dobu určitou – 1 rok (možnost prodloužení)

Pracovní úvazek: 0,8 (pracovní úvazek sociálního pracovníka ) + 0,2 (náplň práce technickohospodářského pracovníka) , případně dle dohody i kratší pracovní úvazek než 1,0

Typ směn: jednosměnný provoz , případně dle dohody

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči (viz §110 Zákona o sociálních službách)
  • praxe přímého výkonu sociální práce min. 2 roky
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • předpoklady pro týmovou práci
  • dobrá znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič/ka)
  • ochota cestovat

Náplň práce:

  • Sociálně - právní poradenství
  • analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízení sociálních služeb (koordinace individuálního plánování sociální služby)
  • řešení sociálně - právních a sociálně zdravotních problémů klientů
  • vytváření a zavádění standardů kvality
  • sociální šetření a jednání se zájemcem o službu
  • vedení dokumentace
  • účast na jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů
  • vytváření podmínek pro zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začlenění.

Nabízíme:

  • pravidelnou mzdu v garantované výši dle zákona
  • náročnou práci, která je smysluplná, zajímavá a není stereotypní
  • řádnou dovolenou 4 + 1 týden
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvek zaměstnavatele na obědy

K přihlášce uchazeč o místo připojí:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • čestné prohlášení o bezúhonnosti, příp. kopie výpisu trestního rejstříku ne starší než 3 měsíce

V případě zájmu pošlete životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu : info@domovjitka.cz,

případně poštou na adresu: Domov Jitka o.p.s., Jasenická 1362, Vsetín 755 01

Vybraní uchazeči budou písemně přizvání k výběrovému řízení.

Ve Vsetíně dne 1.srpna 2017                                                      Markéta Koudelová, ředitelka Domov Jitka o.p.s.