Hledat

Fotogalerie


Obsazení odlehčovací služby

Podívejte se, kdy máme volno

int(1)


Kontakt

Domov Jitka o. p. s.

Jasenická 1362

755 01 Vsetín

tel.: 571 424 850

e-mail: info@domovjitka.cz

IČ: 286 34 764

 

Facebook:

Hlavní podporovatelé

Mpsv

Zlin

Mesto_vsetin

int(1)

Novinky

Nový web a zdarma díky banan.cz

14.8.2012

Díky společnosti www.banan.cz máme nový web a zcela zdarma. Jediné co bylo potřeba uhradit byla doména a webhosting. Což je pár korun měsíčně. :)Nový projekt - pondělníček

Dobrý den Vážení a milí přátelé Domečku, občané Vsetína a okolí, zveme Vás a nabízíme Vám možnost zapojit se do umělecko – terapeutického projektu, který bude zakončen veřejným vystoupením v podobě benefičního koncertu, koncert pak bude doprovázen uměleckou tvorbou klientů domečku. Benefiční akce se bude konat v Domě kultury Vsetín.

 Zveme všechny, kteří se chtějí zapojit do uměleckou terapeutické tvůrčí činnosti spolu s klienty domečku a užít si s námi společně strávený čas. CO se bude dít?
Budeme se pravidelně scházet každé pondělí od 13:00-17:00
V rámci našeho pondělního setkávání vytvoříme tak zvanou podpůrnou skupinu
Podpůrná skupina, znamená vzájemné sdílení a setkávání se. Můžeme společně sdílet své pocity, myšlenky a zkušenosti za účelem vzájemné podpory, růstu a seberozvoje, to vše se bude dít za pomocí využití expresivních terapii. Expresivní terapie mohou být v daném kontextu velmi účinným nástrojem. Expresivní terapie je forma terapie, která využívá kreativních aktivit jako malování, psaní, hudbu, tanec nebo dramatické hry k projevování emocí a vyjádření pocitů. V rámci naší skupiny pak budeme využívat především arteterapii a muzikoterapii.
V závěru našeho setkávání v průběhu května přesný datum bude ještě upřesněn proběhne benefiční koncert. Kde společně zahrajeme a zpíváme.
V případě zájmu nás kontaktujte:
Těšíme se na Vás